Kontynuując, akceptujesz naszą Politykę prywatności, która chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób są wykorzystywane.
Rozumiem
Używamy plików cookie, aby analizować użytkowanie strony i aby Wasze doświadczenie z korzystania z tej strony było jak najlepsze. Dowiedz się więcej o naszej Polityce plików cookie.
OK

O nas

Społeczność Avaaz

  • Najedź kursorem na mapę i zobacz, jak duża jest społeczność Avaaz w poszczególnych krajach

Członkowie i członkinie Avaaz pochodzą niemal z każdego zakątka globu. Każda i każdy z nich ma swoją własną historię.

AVAAZ
W LICZBACH

  • 0
    członków na świecie

  • 0
    akcji zorganizowanych od stycznia 2007

  • 0
    państw, gdzie działa społeczność Avaaz

Avaaz to prawdziwie globalna społeczność. Jednoczymy ludzi z każdego kraju na świecie -- od milionów członków we Francji czy Brazylii po kilkudziesięcioosobowe społeczności Avaaz w najmniejszych państwach, jak Nauru czy Montserrat.

Reprezentujemy wszystkie pokolenia. Nasza społeczność dzieli się na mniej więcej równe grupy młodzieży, ludzi w średnim wieku oraz seniorek i seniorów. Niewiele ponad połowę ruchu stanowią kobiety. Wykonujemy wszystkie możliwe zawody, niektórzy z nas są na emeryturze, a inni jeszcze w szkole.

Łączy nas jedno: wiara, że lepszy świat jest możliwy!

 

Historie naszych członków


Avaaz istnieje od 2007 roku. W ciągu zaledwie kilku lat stał się demokratyczną potęgą o globalnym zasięgu.

Kierujemy się prostym, głęboko demokratycznym przesłaniem: dążyć do tego, by świat naszych marzeń nie różnił się tak bardzo od tego, który istnieje naprawdę. W ciągu doby jesteśmy w stanie zmobilizować globalną społeczność do działania w najważniejszych sprawach.

Dołącz do społeczności Avaaz

Stań się częścią ruchu, który walczy w najważniejszych dla świata sprawach.

Podaj swój numer telefonu, jeśli chcesz kontaktować się z nami przez telefon lub sms

Kontynuując, wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-maili od Avaaz. Nasza Polityka prywatności chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób są wykorzystywane. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.