Aby korzystać z tej funkcji, zmień ustawienia plików cookie .
Kliknij opcję „Zezwalaj Na Wszystkie” albo włącz akceptowanie „Reklamowe Pliki Cookies” .
Kontynuując, akceptujesz naszą Politykę prywatności , która chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób są wykorzystywane.
Rozumiem

O nas – strona główna

O Petycjach Obywatelskich Avaaz

Strona Petycje Obywatelskie Avaaz przekazuje władzę w ręce obywateli. Udostępniając im narzędzia online, pozwala tworzyć świat o jakim marzą.


Petycje Obywatelskie to nowa platforma internetowa pozwalająca ludziom na całym świecie tworzyć i wygrywać kampanie na szczeblu lokalnym, narodowym i globalnym.

Petycje Obywatelskie to projekt crowdsourcingu Avaaz. Co tydzień, miliony ludzi ze wszystkich stron świata podejmują inicjatywy zwalczając problemy związane z korupcją, biedą czy zmianami klimatu.

Internetowy model organizacji Avaaz pozwala tysiącom indywidualnych inicjatyw, nawet tym najmniejszym, jednoczyć się błyskawicznie w jedną kolektywną siłę. Dzięki Petycjom Obywatelskim, wszyscy możemy użyć tych narzędzi by organizować kampanie na szczeblu lokalnym, regionalnym i międzynarodowym.

Avaaz—słowo oznaczające "głos" w wielu europejskich, bliskowschodnich i azjatyckich językach —rozpoczął działalność w 2007 roku kierując się prostą, demokratyczną zasadą: organizacja obywateli na całym świecie w celu likwidacji rozdźwięku między światem w jakim żyjemy a światem o jakim większość z nas marzy. Kampanie społeczności Avaaz w 15 językach, koordynuje mały zespół rozproszony na 6 kontynentach, wspierany przez tysiące ochotników. Wspólnie działamy – podpisujemy petycje, fundujemy kampanie medialne i bezpośrednie akcje, piszemy emaile, dzwonimy, lobbujemy rządy, wychodzimy na ulice koordynujemy spotkania – by upewnić się, że to przekonania ludzi z całego świata kreują decyzje podejmowane na całym świecie.

Kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej o Avaaz